Połącz...

W1siziisimnvbxbpbgvkx3rozw1lx2fzc2v0cy9ncmfmdg9ulxjly3j1axrtzw50l2pwzy9iyw5uzxitzgvmyxvsdc5qcgcixv0

IT Salary Report 2019


Szanowni Państwo,

Dziękujemy za zainteresowanie. To już druga edycja raportu IT Salary Report 2019, pierwsza wydana razem z QiBit.

W raporcie znajdziecie Państwo informacje o widełkach wynagrodzeń na ponad 130 stanowiskach w branży IT, w podziale na kluczowe pozycje zawodowe oraz lokalizacje. IT Salary Report dostarcza informacji nt. zarobków w IT w Aglomeracji Katowickiej, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Trójmieście, Warszawie i Wrocławiu.

Szacuje się, że w branży IT w Polsce pracuje ponad 350 tysięcy osób. Co roku studia z dziedziny informatyki zaczyna ok. 26 tys. młodych osób. To zdecydowanie za mało, żeby wypełnić lukę w tej branży, nawet w perspektywie kilku, a nawet kilkunastu lat. Jakie w takim razie jest rozwiązanie?


Raport podpowiada, gdzie można znaleźć talenty IT i ile trzeba im zapłacić. Wśród komentarzy eksperckich znajdziecie Państwo wypowiedzi o wyzwaniach w branży IT na najbliższe lata, ale także wskazówki, którzy specjaliści zarabiają więcej od innych i dlaczego. Wspólnie z ekspertami rynku szukamy również odpowiedzi na pytanie o sposoby motywowania tej dosyć dobrze uposażonej grupy zawodowej. Czy jest coś, co zachęca specjalistów branży IT do zmiany miejsca pracy? Jakie firmy wygrają w wyścigu o najlepszych pracowników w dziedzinie nowych technologii?

Raport przygotowany został z myślą o firmach zatrudniających specjalistów branży IT. Dostępny jest wyłącznie imiennie.  Zapraszamy do rejestracji poprzez formularz, po której skontaktujemy się z Państwem i osobiście przekażemy raport na spotkaniu.


 

Form ID:4460