Połącz...

W1siziisijiwmtyvmdqvmdkvmtkvmduvmdgvndu4l1bhcnqgrw1wbg95zxjzxybwywdlifnlcnzpy2vzxybzdwjwywdlifrhbgvudcbnyw5hz2vtzxqgu2vydmljzxnfmjawmhg0mjbwec5qcgcixsxbinailcj0ahvtyiisijiwmdb4mju0iyjdxq

Bank Talentów

Bank Talentów

Kluczowym zadaniem działu HR jest zatrudnienie właściwego  talentu na właściwym miejscu, aby jak najlepiej zrealizować strategię firmy. Aktualnie od managerów działu HR wymaga się więcej niż jedynie zapewnienia usług wsparcia – ich zadaniem jest pomoc w osiągnięciu wyników i usprawnieniu wydajności firmy, rozwinięcie umiejętności przy procesie rekrutacji, planowanie zatrudnienia, zarządzanie wynikami, zajmowanie się kwestiami zaangażowania pracowników oraz ich utrzymaniem.

Grafton zdaje sobie sprawę, że firmy napotykają na coraz większe trudności w znalezieniu odpowiedniej liczby wykwalifikowanych pracowników. W takiej sytuacji, pozyskanie i utrzymanie talentów stało się kluczem do zdobycia konkurencyjnej pozycji na rynku.  Dzisiejsza rzeczywistość pokazuje, że najlepsi nie poszukują aktywnie pracy. Naszym zadaniem jest dotarcie i zapewnienie pracowników w odpowiedzi na Państwa zapotrzebowanie.Korzyści dla Twojej firmy

  • Dostęp do bogatej puli kandydatów w regionie (konsultanci Grafton w Europie realizują co miesiąc ponad 5200 rozmów rekrutacyjnych, zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym).

  • Dedykowany Account Manager, odpowiedzialny za zarządzanie Bankiem Talentów  we współpracy z konsultantami rekrutacyjnymi z różnych krajów, w celu zapewnienia sprawnego wyboru odpowiedniego talentu.

  • Regularna aktualizacja bazy danych Talent Bank.

  • Regularne raporty o kandydatach (raz w tygodniu/miesiącu)

  • Prezentacja najlepszych kandydatów

  • Raportowanie zgodne z KPI

Regularny kontakt z wybranymi kandydatami, pozwala informować ich na bieżąco o obecnej sytuacji firmy i jej potrzebach (wysyłka newsletterów, materiałów marketingowych, działalność w mediach społecznościowych, regularna komunikacja z kandydatami, system rekomendacji). Zamieszczamy oferty pracy na portalach rekrutacyjnych w Polsce, Czechach, Węgrzech i Słowacji.

BADANIA RYNKU

Wykorzystujemy naszą wiedzę o rynku lokalnym przygotowując szyte na miarę analizy i raporty dotyczące dostępności określonych kompetencji, specyfiki rynku pracy w danej branży oraz oczekiwań wybranej grupy kandydatów.

EMPLOYER BRANDING

Założeniem Talent Bank jest działanie na rzecz budowania pozytywnego wizerunku firmy i przedstawienie jej jako pożądanej i atrakcyjnej na rynku. We współpracy z działem HR i marketingu pragniemy zapewnić, że wizerunek Państwa firmy i oferta rekrutacyjna będzie jasno przekazana do wybranych, zainteresowanych grup docelowych.