Połącz...

W1siziisijiwmtyvmdqvmdkvmtkvmdivmzuvmzcvugfydcbfbxbsb3llcnmgcgfnzsbgqveymdawedqymhb4lmpwzyjdlfsiccisinrodw1iiiwimjawmhgyntqjil1d

FAQ

FAQ

W jakich sektorach Państwo pracują?

Grafton może zapewnić pomoc w zatrudnieniu w różnych branżach, stanowiskach i poziomach doświadczenia. Nasi doświadczeni konsultanci pracują w wielu sektorach rynku.

Więcej informacji tutaj.


Jaki jest orientacyjny koszt usług rekrutacyjnych?

Podstawa naszej pracy to tzw. „success fee”, dlatego też wszystkie nasze usługi są darmowe, w tym ogłoszenie, aż do momentu faktycznego zatrudnienia przez Klienta, Kandydata rekomendowanego i zaprezentowanego przez firmę Grafton Recruitment.


Jeśli potrzebuję pomocy w rekrutacji, jakie informacje muszę dostarczyć?

Nasi konsultanci z przyjemnością Państwu pomogą. Prosimy o kontakt, następnie nasi konsultanci skontaktują się z Państwem, aby ustalić  oczekiwania, potrzeby, ograniczenia czasowe oraz profil poszukiwanych kandydatów.


Czy muszę podpisywać umowę z Państwa firmą?

Mamy ogólną umowę, która nie ogranicza Państwa własnych procesów rekrutacyjnych. Prosimy skontaktować się z nami, aby dowiedzieć się więcej  o naszych zasadach i warunkach.

Czy zapewniacie Państwo dyskretną obsługę?

Zgodnie z prawem zawsze zapewniamy pełną poufność informacji oraz realizowanych usług. Jako jedna z nielicznych agencji doradztwa personalnego posiadamy certyfikat ISO9001:2008.