Rekrutacje stałe

Rekrutacje stałe

Rekrutacje stałe

Od ponad 21 lat Grafton Recruitment świadczy usługi rekrutacji stałej na najwyższym poziomie, we wszystkich sektorach rynku. Począwszy od dużych firm międzynarodowych poprzez małe i średnie przedsiębiorstwa, instytucje prywatne i publiczne, skupiamy się na indywidualnych potrzebach klienta.

Nasze statystyki

Nasze usługi

Rekrutacje specjalistyczne

Nasi konsultanci wykorzystują znajomość sektorów niszowych oraz wiedzę na temat rynku, aby znaleźć odpowiedniego kandydata zatrudnianego na krytyczne stanowiska zgodnie z wyznaczonym czasem, w ramach budżetu i przy jednoczesnym zapewnieniu najwyższej jakości usług.

Rekrutacja wolumenowa

W Grafton mamy obszerną wiedzę i doświadczenie w realizowaniu wymagających rekrutacji wolumenowych. Nasza usługa służy klientom z wieloma różnymi potrzebami rekrutacyjnymi lub wymogiem zatrudnienia licznej kadry wykonującej podobne zadania w wyznaczonym czasie. Firma Grafton jest przygotowana, aby wykonać powierzone zadanie bez względu na ograniczenia czasowe lub szczegółowe wymagania. Współpracujemy z Państwem, aby zaplanować, zrealizować oraz zarządzać Państwa programem rekrutacyjnym w określonym czasie i w ramach przewidzianego budżetu, w oparciu o określone KPI i SLA.

Rekrutacje międzynarodowe – Program ICM

Międzynarodowy program Mobilności Kandydatów (International Candidates Mobility - ICM) jest usługą nowego typu stworzoną dla naszych klientów, aby pomóc im w sytuacjach braku wykwalifikowanych pracowników na lokalnym rynku pracy, w ramach rekrutacji wolumenowych lub przy poszukiwaniu unikalnych kompetencji. Poprzez naszą sieć kontaktów, położenie geograficzne oraz działania online jesteśmy w stanie połączyć Państwa z europejską oraz globalną bazą talentów.

Wyszukiwanie bezpośrednie

Nasza sieć wyspecjalizowanych konsultantów wykorzystuje najnowsze techniki wyszukiwania online oraz offline, docierając do wybranych kandydatów. Jesteśmy ekspertami w rekrutowaniu pracowników kadry kierowniczej, managerów oraz wysokiej klasy specjalistów. Korzystając z obszernej wiedzy na temat rynku, specyfiki określonej branży docieramy do profesjonalistów, którzy nie poszukują aktywnie pracy.

 

Profesjonalne i indywidualne

podejście do klienta

W Grafton staramy się być najlepsi, co oznacza, ciężką  pracę dla    naszych klientów i kandydatów.  Stawiamy na profesjonalizm,    jakość naszej pracy i budowanie długoterminowych relacji z    naszymi partnerami.

 Jesteśmy przekonani, że istotą doskonałej obsługi klienta jest  słuchanie i głębokie zrozumienie ich potrzeb.

Innowacyjne podejście

Jesteśmy firmą, która kładzie duży nacisk na innowacje w działaniu  i jesteśmy przekonani, że takie podejście jest dziś najważniejsze.  Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych  konsultantów identyfikuje i wybiera kandydatów, którzy przyczynią  się do realizacji celów Twojej organizacji, niezależnie od tego, czy są  to krytyczne stanowiska, których brakuje na rynku, czy też  rekrutacje masowe.

Szeroki zakres usług

W Grafton wierzymy, że rekrutacja jest tylko jednym z elementów  procesu zarządzania i optymalizacji kluczowych zasobów firmy.  Dlatego oferujemy szeroki zakres usług, aby zapewnić wsparcie i  poradę na każdym etapie zatrudnienia pracownika.