Managed Services - RPO, MSP, Interim HR

Managed Services - RPO, MSP, Interim HR

Managed Services - RPO, MSP, Interim HR

Managed Services zakłada przejęcie przez firmę Grafton pełnej odpowiedzialności za proces rekrutacyjny. W ramach naszych usług konsultanci firmy Grafton stają się integralną częścią Państwa działu HR, przejmując działania związane z pozyskaniem, selekcją oraz zatrudnieniem pracowników.
 

Outsourcing procesów rekrutacyjnych (RPO)

RPO jest formą przeniesienia procesów biznesowych, w której pracodawca zleca bądź przenosi wszystkie lub część swoich działań rekrutacyjnych do firmy Grafton, która od tej pory działa jako wewnętrzny dział rekrutacyjny firmy dla części lub wszystkich stanowisk. Każde zapewnione przez nas rozwiązanie RPO zostanie indywidualnie zaprojektowane, aby sprostać Państwa potrzebom zatrudnienia.  Rozwiązanie RPO obejmuje  przygotowanie projektu rozwiązania, wdrożenie i zarządzanie zmianą oraz ciągłą optymalizację procesu.

Managed Service Program (MSP)

MSP jest stworzony z myślą o firmach, które mają duże potrzeby rekrutacyjne (zarówno tymczasowe jak i stałe), wymagające od nich współpracy z  wieloma dostawcami. Poprzez rozwiązanie MSP Grafton staje się Państwa koordynatorem procesów rekrutacyjnych, który skutecznie zarządza wszystkimi działaniami rekrutacyjnymi i koordynuje dostawców, aby upewnić się, że zapewniają najwyższy standard usług. Usługa MSP obejmuje stworzenie projektu rozwiązania, optymalizację procesu, zarządzanie dostawcami, zarządzanie kosztami, raportowanie oraz zarządzanie wydajnością.

Każde MSP jest indywidualnie dopasowywane do firmy. Rozwiązanie MSP może być zapewnione w formie:

Master Vendor

Grafton w roli głównego dostawcy zarządzającego wszystkimi umowami i koordynującego dalszych dostawców.

Neutral Vendor

Grafton w roli niezależnego neutralnego kierownika zarządzającego wieloma dostawcami i ich wynikami w Państwa imieniu, jednocześnie Grafton nie musi być głównym dostawcą.

Interim HR

Grafton zapewni Państwu doświadczonych managerów HR w ramach tymczasowej współpracy, aby wspomóc Państwa zarówno w planowanych jak i nieplanowanych udoskonaleniach organizacyjnych.