Starszy Księgowy (dział AP) z j. angielskim

Lokalizacja
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Opublikowano
Numer referencyjny
4-7-56017
To stanowisko jest archiwizowane.

Dla Naszego Klienta, międzynarodowego SSC w centrum Poznania, poszukujemy osoby na stanowisko: Senior AP Accountant

Location: Poznań

Zadania:

  • odpowiedzialność za procesy księgowe w dziale zobowiązań (Accounts Payable) - księgowanie faktur od kontrahentów - wykonywanie płatności
  • uzgadnianie sald z dostawcami
  • zadania związane z zamknięciem miesiąca
  • przygotowywanie raportów i zestawień księgowych
  • kontakt z dostawcami oraz lokalnymi działami
  • wsparcie pomocą oraz doświadczeniem dla pozostałych osób z teamu
  • rola wprowadzająca usprawnienia w dostępnych narzędziach i systemach
Wymagania
  • wykształcenie wyższe preferowane w finansach lub księgowości
  • doświadczenie w księgowości, w tym doświadczenia w SSC
  • bardzo dobrej znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość systemu SAP
  • orientacja na klienta
Korzyści
  • otwarte i przyjazne środowisko pracy
  • kultura organizacyjna oparta na zaufaniu i szacunku
  • możliwość udziału w rozwoju nowej organizacji SSC
  • atrakcyjny pakiet benefitów
Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search