Specjalista ds. zakupów IT

Lokalizacja
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Opublikowano
Numer referencyjny
4-20-56350

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z sektora BPO poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Zakupów IT

Miejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Udział w realizacji polityki zakupowej firmy
  • Realizacja procesu zakupów w zakresie podległego obszaru: hardware & software, telco
  • Analizy rynku, monitorowanie ofert dostawców oraz poszukiwanie nowych źródeł produktów i usług
  • Prowadzenie negocjacji z dostawcami
  • Optymalizacja procesu zakupów, kosztów oraz procedur
  • Współpraca z dostawcami strategicznymi
  • Zamówienia produktów i usług IT zgodnie z zapotrzebowaniem
Wymagania
  • Min. 2 lata doświadczenia w obszarze zakupów, preferowane branża It lub pokrewne
  • Min. dobra znajomość j. angielskiego - warunek konieczny
  • Wykształcenie wyższe
  • Zaawansowane kompetencje interpersonalne
  • Znajomość technik negocjacyjnych
  • Zaangażowanie i własna inicjatywa
Korzyści
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca w międzynarodowym środowisku
  • bogaty pakiet benefitów
  • system premiowy
  • biuro zlokalizowane w centrum Poznania
Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search