Specjalista ds. likwidacji szkód komunikacyjnych

Lokalizacja
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Wynagrodzenie
7 000 - 8 000 zł
Opublikowano
Kontakt
Agnieszka Leputa
Numer referencyjny
1-26-68146

Dla jednego z naszych klientów szukamy: Specjalisty ds. likwidacji szkód komunikacyjnych.

Zadania

  • prowadzenie postępowania likwidacyjnego dotyczącego przydzielonych do obsługi szkód.
  • ustalanie pokrycia ubezpieczeniowego na etapie przyjęcia zgłoszenia szkody
  • przeprowadzenia we własnym zakresie postępowania likwidacyjnego i wyjaśnienia wszystkich okoliczności, które są niezbędne do przyjęcia odpowiedzialności za szkodę.
  • wykonywanie czynności likwidacyjnych w terminach przewidzianych w przepisach prawa, regulacjach wewnętrznych
  • gromadzenia dokumentacji szkodowej, zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie odrębnymi regulacjami wewnętrznymi.
  • terminowe rozpatrzenie reklamacji w procesowanej szkodzie
  • ustalenia podstaw do istnienia roszczenia regresowego
Wymagania

Wymagania:

  • minimum 6 lat doświadczenia w likwidacji szkód OC komunikacyjnych (pełen proces merytoryczny)
  • bardzo dobra wiedza z zakresu prawa ubezpieczeniowego
  • wykształcenie średnie
  • praca 100% zdalną (po przebyciu kilku tygodniowego szkolenia w Warszawie)
  • umowę o pracę na czas nieokreślony po 3 miesięcznym okresie próbnym
  • karta sportowa
  • ubezpieczenie medyczne
W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.

Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search