Specjalista ds. dofinansowań unijnych

Lokalizacja
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Wynagrodzenie
7 000 - 7 000 zł
Opublikowano
Kontakt
Numer referencyjny
5-12-56671
To stanowisko jest archiwizowane.

Dla naszego Klienta, dystrybutora sprzętu elektronicznego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. dofinansowań z UE

obcym

Zadania:

  • rozpoznanie obszarów firmy kwalifikujących się do pozyskania dotacji,
  • pełna organizacja dokumentacji do dofinansowania,
  • koordynacja i kontrola realizacji projektów.
Wymagania
  • 2 lata doświadczenia w pozyskiwaniu środków unijnych oraz rozliczaniu projektów
  • Znajomość języka angielskiego - poziom min.B2 - pozwalający na swobodną komunikację
Korzyści
  • Karta sportowa
  • Pakiet medyczny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Praca w dynamicznym zespole
  • Możliwość pracy w biurze lub praca zdalna
Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search