Specjalista ds. AP/TE (6 miesięcy)

Lokalizacja
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Wynagrodzenie
5 500 - 6 500 zł
Opublikowano
Kontakt
Numer referencyjny
1-7-55982
To stanowisko jest archiwizowane.

Dla naszego klienta Duńskiej firmy prężnie rozwijającej się w branży alternatywnych źródeł energii, poszukujemy aktualnie kandydatów zainteresowanych podjęciem zatrudnienia tymczasowego na stanowisku:

Kluczowe zadania:

  • kontrola i weryfikacja poprawności faktur od dostawców i / lub kosztów podróży,
  • obsługa faktur w systemie,
  • zapewnienie terminowości procesowania otrzymanych dokumentów w SAP,
  • kontakt z dostawcami w celu weryfikacji niejasności.
Wymagania
  • wykształcenie wyższe, kierunkowe,
  • doświadczenie na analogicznym stanowisku,
  • praktyczna znajomość zasad rozliczania podróży służbowych,
  • znajomość SAP i prawa podatkowego,
  • znajomość j. angielskiego min B2.
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową za pośrednictwem GR,
  • dostęp do prywatnej opieki medycznej i karty sportowej,
  • pracę w nowoczesnym biurze w świetnie skomunikowanym punkcie (rondo ONZ).
Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search