Serwisant/ Elektronik – praca stacjonarna

Lokalizacja
Branża
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Opublikowano
Numer referencyjny
7-10-71579

Wraz z naszym Klientem, międzynarodowym liderem działającym w obszarze serwisu i napraw elektroniki, urządzeń z branży automatyki przemysłowej i robotyki poszukujemy osoby, która obejmie stanowisko: Serwisant/ Elektronik – praca stacjonarna.

Zakres obowiązków:

  • naprawa, uruchamianie oraz testowanie urządzeń elektroniki przemysłowej, takich jak falowniki, sterowniki programowalne PLC, panele operatorskie, komputery przemysłowe, CNC, zasilacze, itp.,
  • diagnoza urządzeń i naprawa usterek na poziomie komponentów dyskretnych, testowanie urządzeń i budowa stanowisk do prowadzenia testów,
  • przygotowanie raportów z przeprowadzonych napraw w systemie.
Wymagania
  • praktyczna wiedza z obszaru elektroniki,
  • doświadczenie w naprawach podzespołów, urządzeń elektronicznych lub energoelektronicznych,
  • znajomość budowy i zasady działania układów analogowych, cyfrowych, zasilających,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami diagnostycznymi,
  • praktyczna znajomość lutowania elementów w technologii THT, SMD,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego,
  • dodatkowym atutem będzie podsiadanie uprawnień SEP 1kV.
Korzyści
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • praca stacjonarna (100% serwisów i napraw wykonywane jest w siedzibie firmy w Katowicach),
  • elastyczne godziny pracy (możliwość rozpoczęcia pracy w godzinach od 5.00 do 10.00 rano),
  • pełna wyzwań pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • pełne wdrożenie produktowe w zakresie każdego z urządzeń,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych dzięki merytorycznemu wsparciu ekspertów posiadających wieloletnie doświadczenie w branży serwisu urządzeń elektronicznych,
  • konkurencyjne wynagrodzenie (podstawa i premia),
  • narzędzia pracy (najnowocześniejszy sprzęt i urządzenia serwisowe; praca w nowoczesnym centrum serwisowym),
  • bardzo ciekawa pod względem rozwojowym oferta dla osób, które chcą mieć kontakt z najnowocześniejszymi technologiami i rozwiązaniami z obszaru automatyzacji procesów przemysłowych,
  • bogaty pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, premie roczne, dofinansowanie do posiłków, kursy językowe, dodatek świąteczny i urlopowy,
  • bogaty pakiet specjalistycznych szkoleń.
W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.

Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search