SEO Specialist with English

Lokalizacja
Branża
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Wynagrodzenie
9 000 - 11 000 zł
Opublikowano
Kontakt
Numer referencyjny
1-19-56802
To stanowisko jest archiwizowane.

Dla naszego klienta, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Obowiązki:

  • Codzienna współpraca z wewnętrznymi i zewnętrznymi udziałowcami na całym świecie w celu opracowania i realizacji strategii SEO w celu zwiększenia generowania leadów
  • Wspieranie jednostki biznesowej w kwestiach dotyczących optymalizacji treści na stronie i poza nią,
  • Analizowanie danych dotyczących wydajności procesu
  • Weryfikacja słów kluczowych, kładąc silny nacisk na zamiary użytkowników
  • Prowadzenie projektów SEO
  • Koordynacja i prowadzenie szkoleń SEO na żywo/online dla współpracowników
  • Wspieranie Globalnego Head'a SEO w tworzeniu strategii
  • Analizowanie trendów oraz nowości światowych dotyczących SEO + wprowadzenie nowości/ rozwój kanału E-commerce spółki
Wymagania
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego C1
  • minimum 2 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku SEO Specialist
  • Dobra znajomość Google Search Console oraz Excel
  • znajomość zasad SEO dla wyszukiwarek wykorzystywancyh w innych regionach świata (Bing, Yandex, Baidu, Yahoo)
  • samodzielność i otwarcie na pracę zespołową
Korzyści
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Kursy językowe
  • Bonus roczny do 7%
  • 5 dni pracy z domu w miesiącu
  • Elastycznie godziny pracy (po wdrożeniu się na stanowisku)
Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search