Senior Java Developer z językiem niemieckim

Lokalizacja
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Opublikowano
Kontakt
Numer referencyjny
6-16-62918
To stanowisko jest archiwizowane.

Senior Java Developer tworzy i rozwija oprogramowanie przez cały cykl jego życia. Pracuje w zorganizowany sposób nad rozwiązaniami problemów w ścisłej współpracy z klientami z różnych branż. W obszarze jego działalności znajdą się m.in. analiza wymagań, projektowanie, implementacja rozwiązań, modernizacja oprogramowania, automatyzacja procesów oraz rozwiązywanie błędów na produkcji. Jako Java (Senior) Consultant będzie także wspierać wybór odpowiednich rozwiązań, szacować nakład pracy, optymalizować oprogramowanie od rozwoju poprzez wdrożenie do utrzymania oraz będzie odpowiedzialny za zapewnienie optymalnego wsparcia platform i procesów oprogramowania. Będzie pełnić dyżury telefoniczne w środowiskach operacyjnych (aktualnie projektów z dyżurami brak, jednak mogą się pojawić w następnych miesiącach).

Główne zadania:

  • Tworzenie koncepcji, planowanie, rozwój, dostarczanie i utrzymanie oprogramowania opartego na Java lub / i rozwiązaniach chmurowych
  • Implementacja i testowanie stworzonego oprogramowania
  • Opracowywanie optymalnych rozwiązań w ścisłej współpracy z klientami
  • Przejmowanie odpowiedzialności oraz opracowywanie koncepcji rozwiązania czy projektowanie architektury systemu
  • Tworzenie, wdrażanie i utrzymanie procesów Continuous Integration i Continuous Delivery
  • Rozwiązywanie zapytań od supportu
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Zapewnienie stabilnego, wysoce dostępnego, wydajnego i bezpiecznego systemu
Wymagania
  • Doświadczenie projektowe w rozwijaniu oprogramowania na bazie technologii: Java/JavaEE, Java-Frameworks (np. SpringBoot, Hibernate), JavaScript-Frameworks (np. Node.js, Angular, React)
  • Dobra znajomość języka niemieckiego i języka angielskiego
  • Znajomość zwinnych metodyk wytwarzania oprogramowania (np. Scrum, Kanban)
  • Znajomość automatyzacji procesów CI / CD
  • Znajomość reguł Clean Code Development, Design Patterns, Code Review
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w rozproszonym zespole
  • Gotowość do wyjazdów służbowych (w wymiarze ok. trzech miesięcy w roku)
  • Mile widziane praktyczne doświadczenie z chmurą AWS
  • Mile widziane praktyczne doświadczenie w technologii kontenerowej (np. Docker i Kubernetes)
  • Mile widziana znajomość metodologii DevOps
  • Wykorzystanie najnowszych technologii w ambitnych projektach w różnych branżach
  • Indywidualne możliwości rozwoju
  • Otwarta i przejrzysta kultura firmowa
  • Indywidualne wsparcie mocnych stron oraz obszarów kompetencji
  • Atrakcyjny model wynagrodzenia z rozszerzonymi świadczeniami socjalnymi
  • Atrakcyjne świadczenia z tytułu pełnienia dyżuru telefonicznego
W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.

Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search