Samodzielny Księgowy / Samodzielna Księgowa ( branża budowlana)

Lokalizacja
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Wynagrodzenie
8 000 - 11 000 zł
Opublikowano
Numer referencyjny
5-7-56053

Dla naszego Klienta, biura rachunkowego zlokalizowanego w centrum Wrocławia poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Samodzielny Księgowy / Samodzielna Księgowa

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie pełnej księgowości przydzielonych spółek,
  • Komunikacja z urzędami,
  • Księgowanie dokumentów, alokacja kosztów,
  • Wsparcie działu kontrolingu w przygotowywaniu raportów i analiz,
  • Rozliczanie kontraktów budowlanych,
  • Znajomość przepisów VAT w transakcjach zagranicznych (dostawy wewnątrzunijne, nabycia wewnątrzunijne, import, export),
  • Samodzielna kalkulacja CIT plus podatek źródła,
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych,
Wymagania
  • Dobra znajomość j. angielskiego,
  • 3-5 lat doświadczenia w pracy w pełnej księgowości,
  • Znajomość VAT, CIT,
  • Wykształcenie kierunkowe.
Korzyści
  • Elastyczny czas pracy
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatna opieka medyczna
Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search