Office Assistant

Lokalizacja
Branża
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Wynagrodzenie
4 000 - 4 500 zł
Opublikowano
Kontakt
Numer referencyjny
3-12-42790
To stanowisko jest archiwizowane.

Dla naszego Klienta, którym jest międzynarodowej firmy z sektora energetycznego, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

- Zarządzanie kalendarzem spotkań przełożonego;
- Koordynacja obiegu korespondencji;
- Organizacja i rozliczanie podróży służbowych;
- Wsparcie działu HR w sprawach administracyjnych;
- Skanowanie faktur do systemu SAP.

Wymagania

- Bardzo dobra znajomość j. angielskiego;
- Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w międzynarodowym środowisku;
- Umiejętność samodzielnej organizacji pracy.

- Ciekawa i pełna wyzwań praca w międzynarodowym środowisku;
- Zatrudnienie na podstawie umowy na czas określony z możliwością nawiązania stałej współpracy;
- Konkurencyjne wynagrodzenie;
- Możliwość dalszego rozwoju zawodowego.

Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search