MS SQL Developer

Lokalizacja
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Wynagrodzenie
12 000 - 17 000 zł
Opublikowano
Kontakt
Numer referencyjny
4-16-66404

Aktualnie dla naszego klienta, międzynarodowej duńskiej grupy, dostarczającej rozwiązania dla przemysłu, poszukujemy doświadczonego konsultanta MS Server i SQL. Jeśli

masz doświadczenie w tych dwóch obszarach i chcesz pracować w międzynarodowym i profesjonalnym biznesie ta oferta może być dla Ciebie interesująca :)

Główne zadania:

  • Instalacja i utrzymywanie serwerów MS SQL
  • Instalacja i konserwacja serwerów MS Windows
  • Definiowanie projektów rozwiązań, w tym. infrastruktura, bezpieczeństwo i zarządzanie
  • Przygotowywanie i utrzymywanie dokumentacji IT
  • Zapewnianie efektywnego dzielenia się wiedzą między wsparciem a obsługą IT
Wymagania
  • Posiadasz kilkuletnie doświadczenie w pracy z serwerami Microsoft Windows Server i MS SQL Server;
  • Jesteś graczem zespołowym z silnymi umiejętnościami komunikacyjnymi;
  • Jesteś osobą ambitną, dbającą o jakość i ze zmysłem analitycznym,
  • Biegle posługujesz się językiem angielskim w mowie i piśmie

Jako nice to have*:

  • Active Directory/ VMWARE/ VXRail/ LAN/WAN
Korzyści
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
  • Praca w oparciu o UoP
  • Przyjazne środowisko pracy i dobra atmosfera w zespole
  • Możliwość pracy hybrydowej
W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.

Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search