Młodszy specjalista ds. sprzedaży gadżetów reklamowych

Lokalizacja
Rodzaj umowy
Brygada
Wynagrodzenie
4 000 - 5 000 zł
Opublikowano
Numer referencyjny
3-19-56500

Dla naszego klienta, agencji reklamowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania:

  • Regularna obsługa klientów,
  • Przygotowanie prezentacji ofertowych i wizualizacji gadżetów reklamowych,
  • Przygotowywanie kalkulacji cenowych,
  • Nadzór nad procesem realizacji zlecenia,
  • Kontakt z podwykonawcami
Wymagania
  • Doświadczenie w zakresie obsługi klienta (mile widziane doświadczenie w strukturach agencji reklamowej),
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe: studia marketingowe
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel i Power Point weryfikowana testem,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość języka angielskiego (min. B1),
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i budowania ścieżki kariery w strukturach prężnie rozwijającej się agencji reklamowej
  • Praca w młodym, dynamicznym zespole w partnerskiej atmosferze
Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search