Młodszy specjalista ds. procesów logistycznych

Lokalizacja
Branża
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Opublikowano
Numer referencyjny
9-13-56692
To stanowisko jest archiwizowane.

Naszym Klientem jest firma z branży dystrybucyjnej, która obecnie dynamicznie się rozwija, zarówno na rynku polskim jak i światowym. W związku z tym poszukujemy osoby, która będzie uczestniczyła w procesie tworzenia od podstaw nowego centrum dystrybucyjnego.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie symulacji procesów logistyczno-magazynowych oraz ich optymalizacja
  • projektowanie linii technologicznych za pomocą nowoczesnych narzędzi 2D i 3D
  • koordynacja uruchomienia nowych linii
  • utrzymywanie kontaktu z dostawcami oraz innymi działami projektowymi z zakresu IT, automatyki i robotyki.
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki związane z logistyką
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w tworzeniu symulacji procesów logistyczno-magazynowych
  • Znajomość procesów magazynowych
  • Znajomość programu MS Excel oraz AutoCAD
  • Znajomość programu do symulacji procesów logistycznych (FlexSim, Demo3D, AutoMod, Simio lub Anylogic)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji
Korzyści
  • stabilna współpraca w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju i zdobywania nowych kompetencji i doświadczenia
  • pakiet benefitów
  • rozwój nowoczesnych technologii i udział w tworzeniu nowych rozwiązań w zakresie logistyki i magazynowania
Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search