Młodszy księgowy z językiem Francuskim/Hiszpańskim/Włoskim/Niemieckim

Lokalizacja
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Opublikowano
Kontakt
Numer referencyjny
6-7-49888

Dla naszego Klienta, centrum usług wspólnych międzynarodowej firmy, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:Młodszy księgowy z językiem Francuskim/Hiszpańskim/Włoskim/Niemieckim/Portugalskim

Obowiązki:

  • kontakt z Klientami oraz działami sprzedaży w celu uzyskania terminowych płatności od Klientów
  • obsługa kont należności i księgowanie różnego rodzaju wpływów
  • analiza i rozwiązywanie bieżących problemów związanych z należnościami
  • terminowe wprowadzanie danych do systemu SAP
  • księgowania związane z zamknięciem miesiąca
Wymagania
  • wykształcenie wyższe (mile widziane ekonomia, finanse)
  • 6 miesięcy doświadczenia w pracy w dziale finansowym/księgowym
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz jednego z dodatkowych /Francuski/Hiszpański/Włoski/Niemiecki/Portugalski
  • mile widziana znajomość systemu SAP
  • zdolności analityczne, dokładność i sumienność
Korzyści
  • stabilna praca w międzynarodowej firmie
  • możliwość dalszego rozwoju wewnątrz struktur organizacji
  • szkolenia (również certyfikowane)
  • pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)

Agencja zatrudnienia numer 812.

Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search