Master Data Manager

Lokalizacja
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Opublikowano
Numer referencyjny
7-16-68312

Wraz z naszym Klientem, międzynarodową firmą produkcyjną, poszukujemy Kandydata posiadającego wieloletnie doświadczenie w obszarze Master Data Management, który chciałby rozwijać się dalej w tym obszarze oraz dzielić się zdobytą już wiedzą, na stanowisku: Master Data Manager.

Zakres obowiązków:

  • praca w globalnym zespole wsparcia (Europa),
  • zarządzanie zespołem odpowiedzialnym za strategiczne i operacyjne zarządzanie danymi,
  • identyfikacja imodelowanie procesów tworzenia, utrzymywania i archiwizowaniach danych,
  • analiza, wdrożenie i optymalizacja istniejących i nowych procesów MDM w kontekście globalnym,
  • udział we wdrożeniu nowych narzędzi takich jak SAP 4HANA i zarządzanie projektami integracji MDM,
  • zarządzanie ryzykami związanymi z danymi, np. ryzyka geopolityczne, etc.
Wymagania
  • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane kierunkowe),
  • biegła znajomość języka angielskiego i komunikatywna języka niemieckiego,
  • wieloletnie doświadczenie zawodowe w obszarze Master Data Management,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • znajomość systemów ERP (SAP) oraz innych narzędzi MDM,
  • gotowość do podróży służbowych.
  • możliwość objęcia samodzielnego stanowiska o dużym poziomie decyzyjności,
  • rozwój w międzynarodowym środowisku pracy,
  • pakiet benefitów i szkoleń,
  • możliwość stałego podnoszenia kompetencji językowych,
  • możliwość wdrażania własnych inicjatyw i prowadzenia projektów optymalizacyjnych.
W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.

Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search