Manager działu produkcji - metal

Lokalizacja
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Opublikowano
Numer referencyjny
4-18-56778

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży przemysłowej, szukamy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Grodziska Wielkopolskiego

Obowiązki:

  • Kompleksowe zarządzanie podległym obszarem produkcji
  • Zapewnienie terminowej realizacji planu produkcyjnego i prawidłowego przebiegu procesu produkcji
  • Wdrażanie optymalizacji oraz rozwój działu pod kątem wdrażania nowych technologii
  • Zarządzanie i rozwój zespołu
  • Planowanie i realizacja budżetu podległego obszaru
  • Aktywny udział w podnoszeniu standardów bezpieczeństwa i jakości
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe - techniczne
  • Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym w obszarze produkcji
  • Praktyczna wiedza i doświadczenie z obszaru obróbki plastycznej metali
  • Dobra znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego
  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing
  • Rozwinięte umiejętności analityczne
  • Zaawansowane kompetencje managerskie: w zakresie motywowania, osiągania założonych celów oraz podnoszenia efektywności zespołu
Korzyści
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Wsparcie w relokacji lub dojazdach do pracy
  • Ciekawa, pełna wyzwań praca
  • Nowoczesne i dynamiczne środowisko
  • Możliwości współpracy międzynarodowej
Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search