Manager ds. jakości i doskonałości operacyjnej

Lokalizacja
Branża
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Opublikowano
Kontakt
Numer referencyjny
9-10-66876
To stanowisko jest archiwizowane.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy aktualnie kandydatów na stanowisko Manager ds. jakości i doskonałości operacyjnej

Zadania:

  • Inicjowanie działań zmierzających do zwiększenia efektywności operacyjnej organizacji
  • Tworzenie i wdrażanie polityki zarządzania jakością, zarządzanie projektami jakościowymi
  • Zarządzanie zespołem pracowników, motywowanie i rozwijanie bezpośrednich i pośrednich podwładnych
  • Nadzorowanie procesu certyfikacji organizacji i wyrobów oraz koordynacja działań w zakresie Lean 6Sigma
  • Przygotowywanie i prowadzenie audytów wewnętrznych
  • Nadzorowanie procesu reklamacji Klientów
  • Nadzorowanie istniejących i wdrażanych procesów, technologii, procedur i instrukcji oraz zapewnienie ich zgodności z uzyskanymi certyfikatami i normami
  • Nadzór nad jakością materiałów produkcyjnych, gotowych produktów (również nowo wprowadzanych)
  • Analizowanie wskaźników jakości oraz inicjowanie i weryfikacja realizacji zalecanych działań korygujących
  • Przygotowywanie raportów i prezentacji dotyczących zarządzania jakością
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie zarządzania jakością lub pokrewnej
  • Co najmniej 5 lat doświadczenia w pracy w obszarze jakości, doskonałości operacyjnej, ciągłego doskonalenia, obsługi posprzedażowej
  • Biegła znajomość języka angielskiego (komunikacja biznesowa)
  • Praktyczna wiedza z zakresu Lean Manufacturing
  • Mile widziany Certyfikat Black Belt
  • Znajomość norm ISO, doświadczenie w prowadzeniu audytów wewnętrznych i zewnętrznych
  • Umiejętność praktycznego wykorzystania narzędzi do analizy i doskonalenia jakości
  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w nowoczesnej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • Wynagrodzenie na poziomie rynkowym, adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Korporacyjne benefity pozapłacowe
W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.

Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search