Magazynier

Lokalizacja
Branża
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Brygada
Wynagrodzenie
3 500 - 4 000 zł
Opublikowano
Kontakt
Numer referencyjny
3-13-44555
To stanowisko jest archiwizowane.

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy z branży medycznej – pilnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier
Lokalizacja: Warszawa, ul. Poleczki

Zakres obowiązków:
- przyjmowanie zamówień,
- rozmieszczanie przyjętego towaru w magazynie,
- wprowadzanie do systemu danych dotyczących ilości towaru,
- przygotowanie przesyłek wg. obowiązującej procedury,
- wystawianie dokumentów magazynowych,
- bieżąca współpraca z firmami kurierskimi,
- terminowa i kompleksowa realizacja zleceń.

Wymagania

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- dobra znajomość programów MS Excel i MS Word,
- umiejętność pracy w zespole,
- rzetelność i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków.

Korzyści

Nasz Klient oferuje:
- umowa o pracę na czas określony 3 miesiące z mozliwością przedłużenia
- konkurencyjne wynagrodzenie,
- prace w przyjaznym i zgranym zespole,
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
- pakiet benefitów.

Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search