Główny księgowy

Lokalizacja
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Wynagrodzenie
10 000 - 12 000 zł
Opublikowano
Kontakt
Numer referencyjny
5-7-56460
To stanowisko jest archiwizowane.

Dla naszego Klienta zajmującego się profesjonalnym świadczeniem swoich usług, zlokalizowanego w Zimnej Wódce, poszukujemy obecnie Kandydatów na stanowisko:

Głównego księgowego

Miejsce pracy: Zimna Wódka

Zadania:

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych spółki zgodnie z obowiązującymi regulacjami rachunkowymi oraz podatkowymi
  • przygotowanie rocznych sprawozdań finansowych
  • sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT) oraz innych sprawozdań dla instytucji zewnętrznych (NBP, GUS)
  • przygotowanie wszelkich sprawozdań i zestawień ad hoc
  • obsługa audytów
  • zarządzanie podległym zespołem
Wymagania
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse, rachunkowość);
  • kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku Głównego Księgowego, w firmie o profilu produkcyjnym w międzynarodowym środowisku;
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego min. B2;
  • znajomość systemów ERP;
  • znajomość ustawy o rachunkowości i ustaw podatkowych;
  • bardzo dobre kompetencje zarządzania zespołem;
  • wysokie zdolności interpersonalne.
Korzyści
  • ubezpieczenie na życie;
  • karta sportowa;
  • międzynarodowe środowisko pracy.
Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search