Księgowa / Księgowy

Lokalizacja
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Opublikowano
Kontakt
Numer referencyjny
9-26-55395

Dla międzynarodowego SSC z Łodzi poszukujemy kandydata/ki na stanowisko Księgowego/ej.

Zakres zadań:

  • Rozliczanie kosztów delegacji;
  • Przygotowywanie i weryfikacja deklaracji VAT, VAT-UE
  • Wykonywanie czynności zamknięć okresów księgowych
  • Udział w sporządzaniu dokumentów bilansowych, sprawozdań finansowych i statystycznych
  • Współpraca z audytorami
  • Współpraca z zespołem oraz innymi działami firmy
Wymagania
  • Znajomość przepisów ustawy o rachunkowości oraz Międzynarodowych Standardów Rachunkowości
  • Znajomość systemu SAP
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy w powyższym obszarze
  • Umiejętność przygotowywania, weryfikacji deklaracji VAT, VAT-UE
  • Znajomość przepisów VAT
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, wczasy pod gruszą, dofinansowanie do posiłków)
  • Stabilne zatrudnienie
  • Nowoczesne biuro w centrum Łodzi
Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search