Konsultant z językiem Francuskim- Rekrutacja prowadzona online

Lokalizacja
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Wynagrodzenie
4 200 - 5 000 zł
Opublikowano
Kontakt
Numer referencyjny
5-16-56367
Treść oferty

Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. obsługi klienta z Francuskim

Lokalizacja: Łódź

Zakres obowiązków:

  • mailowa i telefoniczna obsługa klienta
  • prace administracyjne
  • tworzenie raportów i analiz
  • weryfikowanie transakcji i faktur
  • udział w projektach doskonalących
Wymagania
  • dobra znajomość języka francuskiego i angielskiego (min. B2.)
  • doświadczenie w finansach i księgowości będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie w obszarze obsługi klienta
  • zdolności analityczne
Korzyści
  • wdrożenie na stanowisko
  • bony świąteczne/roczne
  • pakiet benefitów pozapłacowych
  • opieka medyczna i ubezpieczenie na życie
  • praca pon-pt w godzinach biznesowych
Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search