Kierownik produkcji

Lokalizacja
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Opublikowano
Kontakt
Numer referencyjny
9-26-67370
To stanowisko jest archiwizowane.

Dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży poligraficznej, poszukujemy obecnie Kierownika produkcji.

Zadania:

  • efektywne zarządzanie działem produkcji (około 300 osób);
  • budowanie zespołów, motywowanie i rozwijanie pracowników;
  • ustalanie celów i planów, dbałość o ich realizację;
  • zatwierdzanie metod pracy i przebiegu procesów; wdrażanie nowych rozwiązań;
  • prowadzenie i wspieranie podwładnych w nowych projektach optymalizujących; działanie zgodnie z koncepcją Lean Manufacturing;
  • dbałość o spełnianie najwyższych wymagań jakościowych;
  • akceptacja dostawców w porozumieniu z Przełożonym lub działem zakupów strategicznych;
  • zapewnienie gromadzenia niezbędnych danych i dbałość o aktualizację instrukcji organizacyjnych;
  • odpowiedzialność za utrzymanie standardów porządkowych i BHP;
  • raportowanie do Dyrektora Zarządzającego.
Wymagania
  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane poligraficzne);
  • min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (w branży poligraficznej);
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, wykorzystywana w komunikacji z zagranicznymi oddziałami firmy;
  • praktyczna znajomość Lean Manufacturing;
  • bardzo dobra znajomość programu Excel, mile widziana znajomość systemu SAP;
  • mile widziana podstawowa znajomość przepisów prawa pracy;
  • umiejętność delegowania zadań i motywowania pracowników do realizacji celów;
  • zdolności analityczne;
  • zaangażowanie.
Korzyści
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • wynagrodzenie podstawowe + premia roczna;
  • komplet narzędzi niezbędnych do pracy (w tym samochód służbowy do użytku prywatnego);
  • prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie zajęć sportowych;
  • spotkania integracyjne, inicjatywy firmowe;
  • program rekomendacji pracowników.
W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.

Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search