Kierownik Oddziału (branża gospodarki odpadami)

Lokalizacja
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Wynagrodzenie
8 000 - 14 000 zł
Opublikowano
Numer referencyjny
3-26-56413
To stanowisko jest archiwizowane.

Dla naszego klienta, lidera w branży gospodarki odpadami i ochrony środowiska poszukujemy:

Kierownika Oddziału (Grójec)

Główne zadania:

  • efektywne zarządzanie oddziałem poprzez realizację planów budżetowych i celów biznesowych
  • kontrola pracy operacyjnej oddziału
  • rozwój współpracy z klientami
  • wdrażanie strategii i realizacja polityki handlowej
  • analiza, poszukiwanie oraz wdrażanie nowych rozwiązań z zakresu gospodarki odpadami
  • możliwość projektowania działań w zakresie Employer Branding
  • dobór personelu, organizacja pracy podległych pracowników
Wymagania
  • wykształcenie wyższe preferowane w zakresie logistyki, ochrony środowiska, zarządzania
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnych stanowisku
  • wysoko rozwinięte kompetencje liderskie
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie umożliwiającym komunikację
  • orientacja na osiąganie celów
  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji pod presją czasu oraz analitycznego myślenia
  • prawo jazdy kat. B
Korzyści
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet benefitów
Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search