Junior Accountant

Lokalizacja
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Wynagrodzenie
4 000 - 5 000 zł
Opublikowano
Numer referencyjny
4-7-55952
Treść oferty

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: Junior Accountant

Zadania:

  • Bieżące wsparcie działu księgowości
  • Księgowanie płatności
  • Zarządzanie danymi Klientów
  • Pomoc w przygotowywaniu raportów oraz sprawozdań
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (finanse, rachunkowość, ekonomia)
  • Staż/praktyki w księgowości (mile widziane)
  • Znajomość języka angielskiego (mile widziana)
  • Samodzielność
  • Chęć dalszego rozwoju zawodowego w obszarze księgowości

Chcesz rozpocząć pracę w prestiżowej, międzynarodowej firmie? Nie masz jeszcze doświadczenia zawodowego?

Nie martw się! Wszystkiego się nauczysz :)

Korzyści
  • Szkolenie wdrożeniowe oraz proces onboardingu
  • Możliwość realizacji zróżnicowanych projektów oraz zdobycia bogatego doświadczenia
  • Jasna ścieżka rozwoju
  • Elastyczne godziny pracy, możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin
  • Bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie)
  • Bonus świąteczny
  • Atrakcyjna lokalizacja firmy
Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search