Młodszy inżynier sprzedaży - firma z branży technicznej

Lokalizacja
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Opublikowano
Kontakt
Numer referencyjny
6-20-56470

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkującej taśmy transportowe dla sektora produkcyjnego, przemysłu i logistyki poszukujemy obecnie Kandydatów na stanowisko:

Młodszy Inżynier Sprzedaży (K/M)

Obowiązki na stanowisku:

  • Bezpośrednia sprzedaż produktów i konsultacje techniczne dla klientów z województwa małopolskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego i lubelskiego
  • Obsługa zapytań ofertowych od klientów i potencjalnych klientów
  • Wyszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów (ok. 15%)
  • Udział w rozmowach handlowych i negocjacjach
  • Realizacja działań posprzedażowych oraz budowanie długofalowych relacji z klientami
  • Prowadzenie lokalnych działań marketingowych
  • Bliska współpraca z kierownikiem regionu, działem handlowym, serwisem
Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne
  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w sprzedaży produktów dla branży przemysłowej
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do częstych podróży służbowych ( praca w systemie 1 dzień home office – 4 dni u Klientów w regionie)
  • Dobra organizacja pracy i silne zorientowanie na osiąganie założonych celów
Korzyści

Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie, o wysokich standardach pracy
  • Szkolenia produktowe
  • Duża samodzielność i swoboda w działaniu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia zawodowego oraz osiąganych wyników
  • Wszelkie narzędzia potrzebne do wykonywania pracy (samochód służbowy, telefon, laptop).
Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search