Inżynier kontroli jakości - obszar dostawców

Lokalizacja
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Opublikowano
Numer referencyjny
7-18-61140

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży projektów R&D, poszukujemy Kandydatów, którzy po okresie pełnego wdrożenia i szkoleń rozpoczną pracę na stanowisku: Inżynier kontroli jakości - obszar dostawców

Zakres obowiązków:

  • Akceptacja zakupionych części wyposażenia w zakresie m.in. elementów karoserii, nadwozia, wyposażenia
  • Tworzenie i stała aktualizacja wymaganej dokumentacji jakościowej w.in. arkusze kontroli przyjęcia dla działu kontroli jakości
  • Prowadzenie szkoleń w zakresie kwalifikacji części dla kontrolerów jakości
  • Zgłaszanie dostawcy informacji o niezgodnościach i wadach wykrytych podczas inspekcji
  • Przeprowadzanie wstępnej analizy raportów kontroli części
  • Tworzenie raportów i analiz na potrzeby działu jakości
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji
  • Umiejętność obsługi narzędzi kontrolno-pomiarowych
  • Znajomość zagadnień związanych z geometrią wyrobu
  • Znajomość narzędzi, norm jakościowych oraz metodologii Lean będzie dodatkowym atutem
  • Oferta dedykowana jest nie tylko dla Młodych inżynierów jakości ale również dla Absolwentów studiów technicznych, którzy rozpoczynają swoja karierę zawodową, posiadających kilkumiesięczne doświadczenie nabyte w czasie praktyk/stażu
Korzyści
  • Pakiet szkoleń wdrożeniowo-stanowiskowych
  • Możliwość stałego podnoszenia kompetencji językowych
  • Praca w stabilnej firmie, znajdującej się w fazie dużego rozwoju
  • Możliwość rozwoju i zdobywania nowych umiejętności w grupie doświadczonych specjalistów z obszaru jakości przy różnego rodzaju projektach
  • Rodzaj umowy: Umowa o Pracę
W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.

Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search