Commodity Buyer (Facilities & Real Estate)

Lokalizacja
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Opublikowano
Numer referencyjny
9-20-67116
To stanowisko jest archiwizowane.

Dla naszego Klienta, globalnej firmy produkcyjnej zlokalizowanej w aglomeracji łódzkiej, poszukujemy osoby otwartej na nowe wyzwania na stanowisku: Commodity Buyer (Real Estate & Facilities)

Główne zadania:

  • zarządzanie portfelem kluczowych kategorii w zakresie nieruchomości i obiektów (m.in. wynajem, projekty związane z nieruchomościami, w tym zaopatrzenie w energię), w skali globalnej;
  • tworzenie i realizacja strategicznego programu zarządzania nieruchomościami i obiektami w celu wprowadzenia usprawnień i wzrostu efektywności; inicjowanie i koordynacja programów redukcji kosztów;
  • uzupełnianie bazy danych, prowadzenie analiz i wdrażanie odpowiednich działań;
  • prowadzenie wstępnej kwalifikacji dostawców, negocjowanie umów, opracowywanie KPI/SLA;
  • rozwijanie relacji z dostawcami oraz dbanie, aby terminowo wywiązywali się z umów i zobowiązań.
Wymagania
  • minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, w globalnych zakupach w zakresie nieruchomości i energii;
  • doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku;
  • biegła znajomość języka angielskiego;
  • wykształcenie wyższe;
  • wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne;
  • orientacja biznesowa, nastawienie na realizację celów;
  • samodzielność, umiejętność strategicznego myślenia;
  • łatwość w nawiązywaniu relacji biznesowych.
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie;
  • możliwość pracy w 100% zdalnej;
  • pakiet benefitów pozapłacowych.
W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.

Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search