Automatyk w Dziale Utrzymania Ruchu

Lokalizacja
Branża
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Wynagrodzenie
6 500 - 7 500 zł
Opublikowano
Kontakt
Numer referencyjny
9-10-67279
To stanowisko jest archiwizowane.

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy obecnie osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Lokalizacja: Łódź - Widzew

Zadania:

  • Nadzorowanie linii produkcyjnych w zakresie obsługi elektrycznej i elektronicznej
  • Zapewnienie prawidłowej pracy maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej
  • Udział w konwersjach, przeglądach, modernizacjach i uruchamianiu linii produkcyjnych
  • Naprawa urządzeń elektrycznych i elektronicznych
  • Współpraca z Działem Technicznym oraz firmami zewnętrznymi podczas instalacji oraz serwisowania maszyn i urządzeń
Wymagania
  • Wykształcenie techniczne (Automatyka, Mechatronika, Elektrotechnika)
  • Znajomość rysunku technicznego oraz schematów elektrycznych
  • Uprawnienia SEP
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z naprawą i konserwacją maszyn
  • Dokładność, dobra organizacja pracy własnej i samodzielność
  • Zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość i dyspozycyjność do podjęcia pracy3- zmianowej (pn-pt)
Korzyści
  • Praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość podnoszenia swoich kompetencji zawodowych (szkolenia w zakresie automatyki i robotów przemysłowych)
  • Jasne warunki współpracy (umowa o pracę na pełen etat)
  • Pakiet benefitów pracowniczych (karta medyczna, karta sportowa, bony na Święta, dofinansowanie wakacji)
W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.

Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search