Analityk danych z językiem niemieckim

Lokalizacja
Branża
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Opublikowano
Kontakt
Numer referencyjny
6-1-50963

Dla naszego Klienta międzynarodowej firmy z branży E- Commerce, w związku z rozwojem struktur działu poszukujemy osoby na stnowisko Analityka danych z językiem Niemieckim

Obowiązki:

  • wprowadzanie, modyfikowanie i utrzymywanie danych z różnych podmiotów w całej Europie (dane dotyczące klientów, dostawców i produktów).
  • utrzymywanie i zarządzanie kontaktem e-mailowym i telefonicznym z lokalnymi jednostkami
  • pozyskiwania i wprowadzanie brakujących danych
  • monitorowanie i sprawdzanie jakości wprowadzanych danych(korekty)
  • wsparcie managerów w przygotowywaniu analiz i raportów
Wymagania
  • wykształcenie wyższe
  • doświadczeniw wpracy w korporacji ( mile widziane w księgowości lub dziale master data)
  • dobra znajomość języka niemieckiego oraz angielskiego
  • umiejętność obsługi programów pakietu MS Office (zwłaszcza programu Excel)
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • zdolność analitycznego myślenia
  • skrupulatność oraz dokładność
  • zorientowanie na klienta
  • rozwinięte zdolności interpersonalne
Korzyści
  • praca w renomowanej, międzynarodowej firmie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju wewnątrz struktur firmy
  • szkolenia
  • benefity pozapłacowe (opieka medyczna, karta multisport, ubzpieczenie na życie, dodatkowe dni wolnego, bonus roczny)
Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search