Administrator danych - łańcuch dostaw

Lokalizacja
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Opublikowano
Kontakt
Numer referencyjny
7-20-68166
To stanowisko jest archiwizowane.

We współpracy z firmą produkcyjną o globalnym zasięgu poszukujemy Administratora danych związanych z łańcuchem dostaw.

Otwarcie wakatu powodowane jest ekspansją oraganizacji na rynku poprzez połączenie spółek działajacych w analogicznym obszarze w ramach dostarczanych rozwiązań produktowych. Wiąże się to ze zwiększoną ilością danych, które muszą być przetwarzane.

Miejsce pracy: Lędziny, z dostępem do pracy zdalnej w wymiarze do 2 dni w tygodniu.

Główne zadania na stanowisku obejmą:

  • administrowanie danymi w systemie SAP oraz aplikacjach powiązanych,
  • wprowadzanie nowych danych i zmian w już istniejących,
  • odpowiadanie na zgłoszenia wewnętrzne związane z brakiem poprawności danych,
  • dociekanie przyczyn sygnalizowanych błędów celem ich eliminacji,
  • dbanie o jakość administrowanych informacji.
Wymagania
  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie w pracy związnej z administrowaniem danymi,
  • skrupulatność i przywiązanie do szczegółów,
  • analityczność myślenia.
Korzyści
  • dołączenie do firmy w fazie kluczowych przemian,
  • szeroka ekspozycja na kontakty międzynarodowe,
  • możliwość kształtowania swojej ścieżki kariery w ramach globalnej organizacji,
  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowe o pracę z atrakcyjnym pakietem benefitów.
W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.

Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search