Absolwent kierunków technicznych - obsługa klienta w branży automotive

Lokalizacja
Branża
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Opublikowano
Kontakt
Numer referencyjny
6-1-51406

Dla naszego Klienta centrum działającego w obszarze automotive poszukujemy absolwentów kierunków inżynieryjnych na stanowisko konsultanta ds. obsługi klienta.

Zakres obowiązków:

  • przeprowadzanie analizy zapytań klientów i odpowiedzi na pytania dotyczące części
  • wykonywanie wycen produktów dla klienta
  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji projektowej
  • komunikacja z pozostałymi jednostakami firmy
Wymagania
  • wykształcenie wyższe (mile widziane studia inżynieryjne)
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość branży automotivie, budowyc samochodu
  • umijętność pracy w zespole
  • znajomość pakietu MS Office (Excel)
  • praca w międzynarodowym środowisku specjalistów z branży automotive
  • szkolenia techniczne
  • prywatna opieka medyczna
  • karta Multisport
  • bardzo przyjazna atmosfera pracy

Agencja zatrudnienia numer 812.

Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search