Web Developer

Lokalizacja
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Wynagrodzenie
8 000 - 15 000 zł
Opublikowano
Numer referencyjny
2-10-53548

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak działają aplikacje z których korzysta Louvre? Naszym Klientem jest międzynarodowa firma zajmująca się tworzeniem nowoczesnych rozwiązań dla największych na świecie instytucji kultury.

Obecnie poszukujemy specjalisty na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków obejmuje m.in.:

  • Rozwijanie nowych jak i już istniejących aplikacji (np. eMuseumPlus)
  • Wsparcie implementacji produktów u Klientów zewnętrznych,
  • Systematyczna współpraca z zespołem z całego swiata w celu poprawienia jakości powstających rozwiązań.
Wymagania
  • Min. 4 lata doświadczenia w obszarze web developmentu,
  • Biegła znajomość HTML/CSS,
  • Doświadczenie z SaaS, CMS i API (lub technologiami zbliżonymi),
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. C1) - znajomość jezyka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
  • Zaangażowanie oraz chęć nawiązania długofalowej współpracy,
  • Głowa pełna pomysłów!
Korzyści
  • Dowolna forma współpracy,
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej (ok. 3 dni x tydzień),
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Brak dress code,
  • Praca w międzynarodwej firmie o niekorporacyjnym charakterze,
  • Dostęp do najnowszych narzędzi,
  • Budżet szkoleniowy,
  • Realny wpływa na tworzone rozwiązania,
  • Pakiet opieki medycznej,
  • Dofinansowanie do aktywności sportowej,
  • Darmowy wstęp do setek instytucji kultury na całym świecie :)
Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search