Trener z niemieckim - kompetencje miękkie

Lokalizacja
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Wynagrodzenie
7 000 - 8 000 zł
Opublikowano
Kontakt
Numer referencyjny
1-26-55647
To stanowisko jest archiwizowane.

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z sektora fin-tech, szukamy osób z biegłą znajomością języka niemieckiego i angielskiego na stanowisko:

Trenera umiejętności miękkich w obsłudze klienta

Zakres obowiązków:

- udoskonalenie i pomoc w ustrukturyzowaniu aktualnego systemu szkolenia nowych pracowników
- projektowanie materiałów szkoleniowych
- prowadzenie szkoleń merytorycznych (np. obsługa systemów) oraz z zakresu kompetencji miękkich dla zespołów obsługi klienta niemieckiego - szkolenia prowadzone po angielsku i po polsku
- codzienna współpraca z Managerem ze Szwajcarii

Wymagania

- wykształcenie trenerskie (certyfikaty, szkolenia)
- minimum 1,5 roku doświadczenia w projektowaniu i prowadzeniu szkoleń kompetencji miękkich (np. komunikacja z klientem, time management, stress management)
- znajomość metodyki instructional design
- minimum 1 rok doświadczenia w środowisku biznesowym
- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, angielskiego i polskiego
- doświadczenie w projektowaniu szkoleń e-learningowych mile widziane

Korzyści

- umowa o pracę
- prywatna opieka medyczna, karta lunchowa i karta Multisport
- dofinansowanie transportu miejskiego i kursów językowych
- atrakcyjna lokalizacja biura (centrum)

Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search