Tester Oprogramowania

Lokalizacja
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Opublikowano
Numer referencyjny
7-10-54439

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Tester Oprogramowania - automatyzacja

Zakres obowiązków:

  • Rozwój testów automatycznych i manualnych
  • Tworzenie strategii i pisanie scenariuszy testowych
  • Współpraca nad projektami w zespole SCRUM-owym
  • Dostarczanie wysokiej jakości dokumentacji wspierającej projekt

Stack: Java, SeleniumWebdiver, Groovy, JMeter

Wymagania
  • Doświadczenie w obszarze automatyzacji testów (mile widziana znajomość Python/Java/JS)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, B1
  • Mile widziana znajomość narzędzi: Selenium, JMeter etc. oraz continuous integration tools
  • Możliwość wsparcia projektowego dla takich firm jak Google i Microsoft
  • Pakiet benefitów socjalnych (opieka medyczna, multisport, śniadanie w biurze)
  • Elastyczne godziny pracy i home office
Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search