Technik Jakości (laboratorium)

Lokalizacja
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Wynagrodzenie
4 000 - 6 000 zł
Opublikowano
Numer referencyjny
5-30-56037
To stanowisko jest archiwizowane.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive z siedzibą zlokalizowaną w Biskupicach Podgórnych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Technik Laboratorium.

Zakres obowiązków obejmuje:

  • Przeprowadzanie testów funkcyjnych, mechanicznych oraz prób jakościowych
  • Praca ze środkami kontrolno-pomiarowymi (zarządzanie, wzorcowanie)
  • Weryfikacja produktów wedle specyfikacji
  • Sporządzanie i praca z dokumentacją techniczną
Wymagania
  • Wykształcenie średnie techniczne (preferowane: elektryczne, mechaniczne)
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami metrologicznymi
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów elektrycznych
  • Znajomość metod kontroli jakości
  • Gotowość do pracy dwuzmianowej
Korzyści
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku,
  • Pakiet relokacyjny dla osób spoza Wrocławia,
  • Dodatkowe benefity: Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków i lekcje języka angielskiego,
Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search