Team Leader zespołu RTR

Lokalizacja
Branża
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Opublikowano
Kontakt
Numer referencyjny
7-11-55700
To stanowisko jest archiwizowane.

W związku z rozwojem zespołu dedykowanego obszarowi RTR poszukujemy Kandydata, który obejmie role Team Leadera ( ok.12 FTE).

Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:
- zarządzanie zespołem specjalistów i starszych specjalistów odpowiedzialnych za obszar księgi głównej,
- wsparcie członków zespołu w bardziej skomplikowanych zadaniach operacyjnych, w tym w kontekście tranzycji procesów,
- monitorowanie wskaźników realizacji w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi.

Wymagania

- wiedza merytoryczna w obszarze księgowości poparta doświadczeniem w dziale GL/RTR,
- bardzo dobry poziom języka angielskiego,
- doświadczenie w zakresie zarządzania zespołem,
- zorientowanie na współpracę,
- zaawansowane kompetencje analityczne.

Korzyści

- możliwość samodzielnego prowadzenia zespołu,
- zaangażowanie w proces przenoszenia wiedzy,
- atrakcyjny pakiet benefitów, włączając prywatną opiekę medyczną, platformę My Benefit, ubezpieczenie na życie,
- bogaty pakiet szkoleń dostosowany do preferencji pracownika,
- jasna ścieżka kariery.

Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search