Talent Acquisition Specialist

Lokalizacja
Branża
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Opublikowano
Numer referencyjny
4-14-56361
To stanowisko jest archiwizowane.

Międzynarodowa firma zlokalizowana w Poznaniu poszukuje kandydatów na stanowisko: Talent Acquisition Specialist

Główne obowiązki:

  • prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne
  • realizacja celów rekrutacyjnych oraz raportowanie działań
  • wsparcie w zakresie onboardingu, prowadzenie exit-interview
  • poszukiwanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów
  • realizacja projektów wewętrzych HR i współpraca z klientem wewnętrznym
  • współpraca z podmiotami zewnętrznymi np. uczelnie wyższe, agencje pracy
Wymagania
  • min. 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
  • znajomość sektora SSC/ BPO poparta doświadczeniem
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego (min. B2)
  • wykształcenie wyższe
  • samodzielność, wysoka kultura osobista, umiejętność wyznaczania priorytetów
Korzyści
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • bogaty pakiet benefitów
  • system premiowy
  • atrakcyjną lokalizację biura
  • wspierające środowisko pracy
Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search