Statystyk

Lokalizacja
Branża
Rodzaj umowy
Brygada
Wynagrodzenie
3 500 - 4 000 zł
Opublikowano
Kontakt
Numer referencyjny
3-19-55186

Jeżeli poszukujesz pracy, która umożliwi Ci zdobycie doświadczenia zawodowego w zakresie doradztwa statystycznego, zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą.

Dla naszego Klienta pilnie poszukujemy:

Statystyka
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
- uzupełnianie i nadzorowanie zleceń dotyczących systematycznego gromadzenia, opracowywania oraz interpretowania danych liczbowych,
- tworzenie wykresów, tabel związanych z analizą statystyczną,
- przygotowywanie raportów statystycznych, analiz danych z tabel, wykresów statystycznych,
- asystowanie w procesie interpretacji i oceny wyników badań,
- opracowanie przejrzystych przykładowych technik i procesów statystycznych dla celów analitycznych.

Wymagania

- wykształcenie wyższe (kierunek Statystyka, bądź pokrewne),
- doświadczenie zawodowe w zakresie doradztwa statystycznego,
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
- biegła obsługa pakietu MS Office (Word,Excel, Outlook).

Korzyści

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową,
- możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku,
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji.

*Prosimy o przesyłanie CV wyłącznie w języku angielskim.

Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search