Specjalista ds. Administracji Personalnej \ HR Administration Specialist

Lokalizacja
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Wynagrodzenie
5 000 - 5 500 zł
Opublikowano
Kontakt
Numer referencyjny
3-12-54815
To stanowisko jest archiwizowane.

Dla naszego klienta, lidera na rynku internetowej sprzedaży usług, posiadającego Shared Service w Warszawie, poszukujemy kandydatów zainteresowanych podjęciem zatrudnienia tymczasowego na stanowisku:

Specjalisty ds. Administracji Personalnej \ HR Administration Specialist

Zakres obowiązków:

- Przygotowanie i weryfikacja dokumentów pracy, umów cywilnych, zaświadczeń o pracy i wynagrodzeniach;
- Utrzymywanie dokumentacji pracowników;
- Uzyskanie autoryzowanych podpisów dla wszystkich dokumentów wewnętrznych i wymaganych prawem;
- Onboarding;
- Wspieranie pracowników zagranicznych w procesie legalizacji;
- Doradztwo w zakresie prawa pracy i płac;
- Wspieranie roszczeń związanych z pracownikami; rozwiązywanie wszelkich problemów związanych ze stosunkiem pracy, współpraca z działem prawnym w zakresie rozwiązywania spraw sądowych i innych spraw sądowych;
- Przeprowadzanie szkoleń dla pracowników i menedżerów;
- Utrzymywanie relacji z dostawcami benefitów;
- Przygotowywanie raportów i analiz, prezentacji, materiałów informacyjnych.

Wymagania

- 1-3 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku;
- Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną, codzienną komunikację;
- Wykształcenie wyższe administracja\ZZL;
- Mile widziane wszelkie certyfikaty potwierdzające uczestnictwo w kursach HR;
- Praktyczna znajomość przepisów PP.

- Zatrudnienie tymczasowe za pośrednictwem Grafton Recruitment na okres 3 miesięcy;
- Prace w świetnie skomunikowanym punkcie na Warszawskiej Ochocie;
- Realną możliwość nawiązania dłuższej współpracy zarówno po stronie Klienta jak i Agencji.

Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search