Specjalista techniczno-administracyjny

Lokalizacja
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Opublikowano
Numer referencyjny
2-10-56576
To stanowisko jest archiwizowane.

Dla naszego Klienta, szwajcarskiego dostawcy nowych technologii w bankowości i finansach, poszukujemy

Specjalisty techniczno-administracyjnego

Zakres obowiązków:

  • udzielanie wsparcia technicznego pracownikom firmy oraz konfiguracja sprzętu (hardware);
  • wsparcie w wyborze rozwiązań i zakupu sprzętu komputerowego/akcesoriów;
  • zarządzanie korespondencją przychodzocą/wychodzącą;
  • nadawanie pracownikom dostepu do biura;
  • przyjmowanie i obsługa gości;
  • bieżąca obsługa biura.
Wymagania
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (B2);
  • dobra znajomość Microsoft Office 2010/2013/2017;
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku .
Korzyści
  • prywatne ubezpieczenie medyczne;
  • karta Multisportu;
  • szkolenia branżowe;
  • możliwośc rozwoju w kierunku wsparcia IT.
Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search