Specjalista ds. zakupów nieprodukcyjnych

Lokalizacja
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Opublikowano
Numer referencyjny
9-13-55923
To stanowisko jest archiwizowane.

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży spożywczej, posiadającej swój zakład produkcyjny w Łodzi, poszukujemy obecnie osoby zainteresowanej rozwojem zawodowym w obszarze zakupów nieprodukcyjnych.

Obowiązki:

- Realizacja procesów zakupowych materiałów nieprodukcyjnych i nadzór nad nimi
- Analiza i selekcja ofert dostawców, wybór dostawców,
- Tworzenie, administracja i monitorowanie zamówień w systemie
- Wyszukiwanie nowych dostawców materiałów i usług
- Negocjowanie warunków i zawieranie umów z dostawcami
- Poszukiwanie, realizacja inicjatyw oszczędnościowych i optymalizacyjnych związanych z łańcuchem dostaw;
- Współpraca z innymi działami i zespołami celem optymalizacji procesów zaopatrzenia i dostaw
- Tworzenie analiz, informacji, sprawozdań i raportów

Wymagania

- Wykształcenie wyższe kierunkowe;
- Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w firmie produkcyjnej);
- Znajomość systemu SAP, oraz Maximo (będzie dodatkowym atutem);
- Umiejętności negocjacyjne oraz wysokie umiejętności interpersonalne;
- Biegła obsługa komputera, znajomość MS Office, w szczeglności MS Excel
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
- Zdolności analityczne

Korzyści

Oferta zawiera:
- Ofertę pracy dotyczącą okresu 1,5 roku do 2 lat
- Umowę o pracę
- Ubezpieczenie medyczne, kartę multisport oraz inne świadczenia w zakresie ZFŚS
- Bonusy
- Możliwość udziału w szkoleniach i rozwój umiejetności

Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search