Specjalista ds. osbługi Klienta z dobrą znajomoscią Excel

Lokalizacja
Branża
Rodzaj umowy
fulltime
Wynagrodzenie
3 800 - 4 200 zł
Opublikowano
Kontakt
Numer referencyjny
5-26-55183
To stanowisko jest archiwizowane.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko Młodszego specjalisty ds. weryfikacji danych

Zadania:
- Wykonywanie analiz i raportów na potrzeby wewnetrzętnego biznesu
- Zdalny kontakt z klientem celem wsparcia sprzedaży
- Rozwiązywanie problemów klientów oraz przedstawicieli sprzedażowych

- Wsparcie administracyjne oraz współpraca z innymi działami

Wymagania

- Dobra znajomość języka angielskiego- min.B1/B2
- Bardzo dobra znajomość MS Excel - warunek konieczny
- Zdolności analityczne

Korzyści

- Szkolenie wdrożeniowe na stanowisko
- Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie
- Pakiet multikafeterii (np. karta multisport)

Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search