Specjalista ds. administracji HR ze znajomością języka francuskiego - tranzycja

Lokalizacja
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Wynagrodzenie
5 000 - 9 000 zł
Opublikowano
Numer referencyjny
5-26-54375
To stanowisko jest archiwizowane.

Dla naszego Klienta tworzącego swoje nowe centrum usług HRowych dla Francji, poszukujemy doświadczonych Kandydatów na stanowiska związane z procesami:

Specjalista ds. administracji HR ze znajomością języka francuskiego

Zakres obowiązków:
- Tranzycja procesów HR z Francji do Polski, a następnie z zależności od zespołu:
- Administracja przy procesach HR -owych: zatrudnianie, administracja danymi pracowników, administracja urlopowa, zwolnienia lekarskie, administracja szkoleniami, administracja procesów rozwojowych w organizacji, wynagrodzenia, Payroll, administracja emerytalna

Wymagania

Wymagania:
- Doświadczenie w procesach HR / administracji HR
- Doświadczenie w tranzycji będzie mile widziane
- Bardzo dobra znajomość j. francuskiego
- Dobra znajomość j. angielskiego

Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search