Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

Lokalizacja
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Opublikowano
Numer referencyjny
9-21-55844
To stanowisko jest archiwizowane.

Poszukujemy obecnie osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Zakres obowiązków:

- Wdrażanie nowych rozwiązań pod względem optymalizacji pracy maszyn i redukcji przestojów
- Wsparcie w rozwiązywaniu problemów technicznych
- Przygotowanie i nadzór dokumentacji technicznej i dokumentacji ISO
- Planowanie i realizacja projektów modernizacji maszyn
- Wsparcie współpracowników i współpraca z innymi działami

Wymagania

- Wykształcenie wyższe techniczne
- Minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- Doświadczenie w zarządzaniu projektami
- Znajomość narzędzi Lean Manufacturing (KAIZEN, TPM, 5S, SMED)

Korzyści

- umowa o pracę
- szeroki pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie posiłków, ZFŚS, deputat produktowy
- darmowy transport pracowniczy (firma zlokalizowana poza granicami Łodzi)
- praca w dynamicznym środowisku produkcyjnym i biznesowym
- możliwość udziału w szkoleniach i projektach zagranicznych

Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search