Specjalista ds. Social Media

Lokalizacja
Branża
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Opublikowano
Numer referencyjny
4-19-56278
To stanowisko jest archiwizowane.

Dla naszego Klienta, firmy z sektora BPO w Poznaniu poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. Social Media

Główne obowiązki:

  • Tworzenie i realizacja strategii działań w mediach społecznościowych
  • Przygotowywanie i regularna publikacja angażujących treści (posty, artykuły, zdjęcia, video)
  • Monitoring i budowanie zasięgu marki w mediach społecznościowych
  • Bieżąca komunikacja z użytkownikami w social media
  • Śledzenie trendów w branży oraz ich aktywne adaptowanie w prowadzonych działaniach
  • Planowanie strategii lead generation
  • Prowadzenie kampanii reklamowych w mediach społecznościowych
  • Analiza i optymalizacja kampanii pod kątem zakładanych celów, KPI, efektywności
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe
  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w przygotowywaniu treści i prowadzeniu działań w social mediach
  • Bardzo dobra znajomość trendów oraz platform społecznościowych
  • Umiejętność tworzenia interesujących treści i docierania do różnych grup odbiorców
  • Umiejętość obsługi programów do obróki zdjęć, tworzenia filmów
  • Kreatywność, zaangażowanie, samodzielność i elastyczność
  • Mile widziana znajomość platform: Brand24, SoTender, Later, Planoly, Sprout Social,
Korzyści
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o UoP
  • Benefity - multikafeteria
  • Lokalizacja w centrum Poznania
  • Możliwość rozwoju w środowisku międzynarodowym
Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search